בניית אתר תדמית

כיום, בעידן שבו התחרות הקיימת בכל תחום עיסוק היא רבה והמתחרים מפגינים נוכחות דיגיטלית מבוססת וערה, אף עסק אינו יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור. גם עסקים שאינם מפעילים חנות וירטואלית (שמטרתה המוצהרת היא מכירה) אלא אתר תדמית עסקי משפיעים על החלטת הרכישה של לקוחותיהם, אבל, בניגוד למכירה אונליין, אתרי תדמית עושים זאת בדרך עקיפה, מתוחכמת ומעודנת הרבה יותר – הם יוצרים את הרושם והתדמית הרצויים ונחקקים בזיכרונם של הגולשים – הלקוחות הפוטנציאליים, באופן שבו ביום שהם יהיו מעוניינים לרכוש מוצר או שירות, האתר העסקי הספציפי הזה יהיה הראשון שיעלה בדעתם. לכן, בניית אתר תדמית היא הצעד המתאים עבור כל בעל עסק שאינו רוצה להפסיד בקרב על תשומת ליבם (וכמובן, גם על כיסם) של הלקוחות.

בניית אתר תדמית – במה היא צריכה להתחשב?

כמהווה את נק' המפגש הראשונית בין הגולש לעסק, האתר חייב למתג את העסק בזיכרונו של הגולש באופן המתאים והרצוי והמתאים ביותר. הוא חייב לספק לגולשים בו את חוויית הגלישה האולטימטיבית, כזו שתחקוק את העסק בזיכרונו ותהפוך אותו למקום הראשון אליו יפנה, כשירצה לבצע רכישה או לקבל שירות. אם נתחשב בעובדה שכיום היצע האתרים הוא עצום, קל להבין, כי מדובר במשימה מורכבת למדי.

PicaSite – בונים לך אתר, בונים לך תדמית!

נכון, אמנם בניית אתר תדמית עלולה להתגלות כמשימה מאתגרת, אולם אנשי המקצוע של PicaSite כבר עמדו בה בהצלחה עבור כל אחד מלקוחותינו, ללא הבדל בגודל העסק או הארגון או בתחום פעילותו. לצד הניסיון הרב שלנו, יכולתנו לחדד את המסר התדמיתי הנדרש ולארוג אותו כבר מבסיס בנייתו של האתר, אף היא מסייעת לכם להפיק את המרב מאתר התדמית העסקי שלכם!

About picasite

כתוב/כתבי תגובה

Previous

בניית אתרים