בניית אתר תדמית

אם תשאלו כל בעל עסק, מה היה החלק הקשה ביותר עבורו בהקמת עסקו, סביר להניח כי התשובה שתקבלו תהיה בניית התדמית הנכונה לעסק. ובאמת, בניית תדמית, מיתוג או הותרת הרושם הנכון על הלקוחות נחשבים לחלק הקשה ביותר בהקמתו של עסק או חשיפתו לקהל הרחב. יחד עם זאת, היות ואנחנו חיים בעידן בו מרבית התקשורת מתנהלת על גבי רשת האינטרנט, בניית אתר תדמית מתאים עשויה להפוך את האתגר הזה לקל יותר עבורכם. מאחר וכיום השיווק שונה ומפותח ממה שהיה אי פעם, עסק מוצא את עצמו חייב למקד את המטרות שאליהן הוא שואף באופן מדויק, ולבנות את האתר העסקי שלו כך שיתאים לאסטרטגיה העסקית הכוללת של העסק. מבחר סוגי האתרים השונים הקיימים אמנם עלול לבלבל קמעה, אבל אין ספק, כי כאשר עסק אינו זקוק מפורשות דווקא לחנות וירטואלית, בניית אתר תדמית היא הצעד הנכון עבורו.

בניית אתר תדמית – מה חשוב לזכור בנוגע לכך?

בחלק גדול מהמקרים, האתר העסקי מהווה את נקודת המפגש הראשונה בין הגולש לעסק. פירוש הדבר, כי האתר צריך למתג את העסק באופן הרצוי והמתאים ביותר בזיכרונו של הגולש. העסק חייב לספק לגולש את חוויית הגלישה הטובה ביותר, על מנת להיחקק בזיכרונו כבר סמכא, כמומחה בתחומו ובעיקר – בתור המקום הראשון אליו הוא יפנה, כאשר ירצה לרכוש מוצר X או יחפש שירות Y. התדמית אותה יוצר האתר, חייבת להשתלב בכל דרך בשפה הוויזואלית ובתדמית הרוחבית שאותה יוצר לעצמו העסק, בין אם במציאות ובין אם בווירטואליה, כך שבניית אתר תדמית אינה קלה ופשוטה, כמו שהיא עשויה להישמע ברגע הראשון.

PicaSite מקצוענים בבניית אתרים!

אמנם, בניית אתר תדמית היא משימה מאתגרת, אבל אנשי המקצוע שלנו עמדו בה בהצלחה כבר אלפי פעמים. לצידנו עומדים הניסיון הרב שלנו, מגוון האתרים הגדול שבנינו, והיכולת שלנו לדייק את המסר התדמיתי שלכם ולשזור אותו כבר מההתחלה, מבסיס בניית האתר. באופן זה, אתר התדמית העסקי שלכם משדר לגולשים בדיוק את מה שאתם מצפים ממנו שהוא ישדר להם.